Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Olieverfschilderij in een houten lijst. Voorstelling van een heuvellandschap. Gesigneerd, diverse namsvariaties mogelijk. Jaar 1938 of 1958 bijgeschreven. In goede conditie, lijst ook. Afmeting 40 x 60, met lijst 48 x 68.
Vanwege de lichtval vanaf 1 kant heb ik meerdere foto's geplaatst.
Wordt verzonden tussen noppenfolie en houten platen.
Objectlocatie | Velserbroek, Nederland |
Starttijd | 15-9-2017 om 13:56 |
Eindtijd | 22-9-2017 om 13:56 |