Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Thom de Jong. Titel: Summer branch. Nummer: Artist proof. Afmetingen blad: H72 x b53 cm; Afmetingen voorstelling: H61,5 x b42,5 cm; Gesigneerd, rechtsonder, door de kunstenaar. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.
ZZETS
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 26-10-2017 om 23:11 |
Eindtijd | 2-11-2017 om 21:11 |