Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE BATTLE Handgesigneerd
Bernard Buffet - Kleurenlitho TOUR D,EIFFEL uit 1967
Bernard Buffet - Kleurenlitho VASE des FLEURS uit 1967
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
B9256
Kunstenaar: Lammert L. van der Tonge
voorstelling: koffietijd
Techniek: Gemengde techniek op papier
Gesigneerd: rechtsondeer gesigneerd
Inclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 11-4-2018 om 15:31 |
Eindtijd | 24-4-2018 om 20:36 |