Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Lithografie uit de serie "Six Rêves Peints" van Corneille uit 1989.
In 1989 maakt Corneille de reeks "Six rêves peints": 6 kleurenlitho's toegewijd aan de dromen van zes beroemde schrijvers en poëten: Lewis Carroll (schrijver), Antonio Machado (poëet), Jorge Luis Borges (schrijver), Paul Eluard (poëet), Gaston Bachelard (poëet) en Henry Michaux (schrijver).
Handgenummerd met potlood linksonder 57/200
Handgesigneerd met potlood rechtsonder: Corneille '89
Groot formaat: 76 cm x 56 cm
Handgemaakt Fabriano papier 300gr met watermerk (zie foto's)
In uitstekende staat, nooit ingelijst geweest, steeds in een donkere lade bewaard.
Verzekerde verzending met Track en trace
ZZBEL
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België |
Objectlocatie | Aalst, België |
Starttijd | 25-4-2018 om 18:38 |
Eindtijd | 9-5-2018 om 20:38 |