Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Christer Sjögren voor Lindshammar - zeer grote ijsblok blank glazen asbak
Mooi groot stevig stuk glas. In goede gebruikte conditie, heeft op de zijkanten aan de onderzijde twee glaschipjes en een flinter en op de bodem heeft wat gebruikskrasjes. Volledig gesigneerd en gemerkt; Christer Sjögren Lindshammar Svenska, echter deze is door gebruik nog maar deels leesbaar.
Afmetingen; 22,5 x 11 cm groot en 4 cm hoog
Gewicht; 1925 gram
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 11-11-2017 om 19:24 |
Eindtijd | 25-11-2017 om 19:24 |