Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
Heinrich Löffelhardt voor Arzberg - Drie serviesdelen servies Golfball wit
Het betreft de volgende delen;
Suikerpot
Creamer 0,2 L
Melkkan/kan
Alle stukken zijn in prima onbeschadigde conditie en aan de onderzijde gemerkt.
Heinrich Löffelhardt (1901 - 1979) geldt als een van de belangrijkste industriedesigners van de jaren' 50-'60 in Duitsland.
Hij ontwierp voor Arzberg porselein en Zwiesel glas.
Afmetingen;
Creamer; 8,5 cm hoog en inhoud 0,2 L
Suikerpot; 9,5 cm hoog en 9,5 cm in diameter
Melkkan/ kan; 17 cm hoog
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 26-5-2018 om 16:08 |
Eindtijd | 9-6-2018 om 22:30 |