Herman Brood - HERMAN BROOD Protest-affiche ART SUCKS - Verkocht

HERMAN BROOD Protest-affiche ART SUCKS kopen? Bied vanaf 1!
Bijzondere Uitgaves

  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerkBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Zeer bijzondere affiche van Herman Brood

Afmeting blad 59 x 84 cm in perfecte staat

Het werk is in de druk gesigneerd

Aanleiding tot de affiche was dat Herman  altijd heeft gehoopt op een overzichtstentoonstelling van zijn werk in het Stedelijk Museum. Rudi Fuchs (destijds curator van het Stedelijk) zag hier echter niets in en zo'n overzichtstentoonstelling is er dan ook nooit gekomen.

Nadat Herman op een middag Rudi Fuchs in de Beethovenstraat in Amsterdam zag lopen en weer een afwijzing kreeg op zijn vraag of er nog een tentoonstelling kwam, besloot hij 's avonds bij een vriend van hem die bij Kinko's werkte een ontwerp te maken waarin hij zijn ongenoegen uitte. Hiervan heeft Herman een poster laten drukken en deze zijn vervolgens door het hele museumkwartier geplakt.

Zoals Herman zou zeggen: 'niets zo mooi als een kale lege wand........'

ObjectlocatieSpannum,  Nederland
Starttijd18-11-2017 om 9:28
Eindtijd22-11-2017 om 21:28
Biedingen (7)