Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Ets door Jan Voerman Jr
Voorstelling van een overwoekerend struikgewas
Losbladig, beeldmaat 15x20, bladmaat 24x32
Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. in de druk 'JVJr' en '1959'
Herkomst: Vereniging tot Bevordering van Beeldende Kunsten
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 24-12-2017 om 20:32 |
Eindtijd | 17-9-2018 om 11:59 |