Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Fraaie klassieke litho door A.W. van Munster
Voorstelling van de Delftsche Poort in Rotterdam
Mooi tijdsbeeld met links tram en Laurenstoren
Gelijst, beeldmaat 9x14,5, lijstmaat 27x33
Gesigneerd in potlood r.o. 'A.W. van Munster' en monogram l.o. in de druk 'AWM'
Getiteld in potlood l.o. 'Delftsche Poort'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 15-12-2017 om 20:11 |
Eindtijd | 24-12-2017 om 21:11 |