Fernande Daniels - Laas - muziek en paarden
Henny Gusta van den Berg - C&A op Scheveningen
Fernande Daniels - Laas - meisje met viool
Hans Vanhorck - abstracte voorstelling met vrouwenfiguur
Fraai oud doek, voorstellende Waterlandschap. Onbekende kunstenaar, alleen monogram De H. (20e eeuw). Techniek: olieverf op doek. Gesigneerd aan de rechter onderzijde. De afmetingen van het doek zijn: 50 cm x 40 cm. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 63 cm x 53 cm. Verkeert in een mooie staat.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wapenveld, Nederland |
Objectlocatie | Wapenveld, Nederland |
Starttijd | 14-11-2017 om 16:06 |
Eindtijd | 21-11-2017 om 16:06 |