Paul Citroen - Palet, de originele uitgave uit 1931! plus: de kunstcollectie van Citroen
Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Rood roze kunstaardewerken geknepen flesvaas op de hals gedecoreerd met stylistische witte bloemen. Maker en ontwerper onbekend, de vaas is gemaakt voor De Bijenkorf gezien het stickertje wat nog aan de onderzijde aanwezig is. Geproduceerd in jaren'50-'60. In prima onbeschadigde conditie.
Afmetingen; 25,2 cm hoog en maximaal 11,5 cm in diameter
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 11-11-2017 om 19:24 |
Eindtijd | 25-11-2017 om 19:24 |