Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Acrylverf op papier Jaar 19e / 20e eeuw Original Staat Over het algemeen in goede staat Handtekening Gesigneerd Kunstenaar OT/JT
naam is OT of JT leuke aquarel 24 x 19 lijst werk 12 x 6.5 cm zee zicht met bootjes
Objectlocatie | Delft, Nederland |
Starttijd | 7-11-2017 om 21:51 |
Eindtijd | 21-11-2017 om 21:51 |