Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Lot van vier aardewerken vaasjes van o.a. Mobach, Willem Stuurman en Zaalberg
Vier mooie hand gedraaide studio aardewerken vaasjes uit de jaren'50-'60. Simpele vormen en mooie glazuren.
Willem Stuurman, eigen atelier Amersfoort;
Blauw zwart mat geglazuurd vaasje in prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gesigneerd en genummerd.
Afmetingen; 11 cm hoog en 7 cm in diameter
Mobach, Utrecht
Grijs groen zgn. gleufvaasje mooi geglazuurd het heeft iets weg van natuursteen. In goede conditie, klein flintertje op de bodem. Aan de onderzijde voorzien van ingedrukt merk.
Afmetingen; 10 cm hoog en 5,8 x 4,2 cm groot
Zaalberg, Leiderdorp
Mooi flesvaasje in bruin stroomglazuur. In prima onbeschadigde conditie, aan de onderzijde voorzien van ingedrukt merk. Afmetingen; 13 cm hoog en 8 cm in diameter
AMHA, Het Ambacht Haalderen
Grijs bruin mat geglgazuurd vaasje. In prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gemerkt en gedateerd 1957 gesigneerd VS-S, Jan van Stolk?
Afmetingen; 13 cm hoog en 7 cm in diameter
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 18-11-2017 om 14:06 |
Eindtijd | 25-11-2017 om 14:06 |