Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Ambacht Volendam - Slanke geribde aardewerken solifleur vaas, gedecoreerd op een glanzende bruine stroomglazuur met grashelmen. In goede conditie, klein flintertje op de bodem. Aan de achterzijde gemerkt.
Afmetingen; 32,5 cm hoog en 6,5 cm in diameter
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 7-1-2018 om 11:19 |
Eindtijd | 14-1-2018 om 11:19 |