Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Corneille
Titel: vogel,zee en vrouw
Techniek: ets
Gesigneerd: met de hand gesigneerd en gedateerd 1998
Oplage: 26 (A/Z tem Z/Z) u biedt op nummer H/Z
Afmetingen blad: 28,50 cm x 21,50 cm
Afmetingen afbeelding: 20,50 cm x 13,50 cm
Conditie: zeer goed
Levering in een DPD parcelshop naar uw keuze
Nederland, Duitsland en Luxemburg : 7,50 euro (zoek uw punt op de site dpdwebparcel.be onder de knop Pickup )
België : 4 euro (zoek uw punt op de site dpdwebparcel.be onder de knop Pickup )
Verzending met DPD koerierdienst ( met track en trace ) naar elk adres in
Nederland, Luxemburg en Duitsland: 12,50 euro
België: 6 euro
Of
Verzending met Belgische Post:
Bpack World met track en tracé: 16,40 euro naar Nederland
Bpack Secur: 8 euro naar België
Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)
U geniet een terug-gaverecht tot maximum 14 dagen na in ontvangstname (aangetekend terugzenden op uw kosten in originele verpakking)
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velm, België |
Objectlocatie | Velm, België |
Starttijd | 11-11-2017 om 9:51 |
Eindtijd | 21-11-2017 om 20:51 |