Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
PRACHTIGE VINTAGE DESIGNLAMP
Merk: Fase – Madrid
Model: Flexo 2000
Tijdperk: jaren zestig/zeventig van de vorige eeuw
Hoogte: 51,5 cm.
Lengte: 57 cm.
Diameter kap: 21,5 cm
Diameter voet: 21,5 cm
In zeer goede vintage staat. (zeer kleine onvolkomenheden in het verder smetteloze chroom) Werkt 100% en de bedrading is uitstekend.
Dit model is volledig draaibaar op de voet en de kap is kantelbaar.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemskerk, Nederland |
Starttijd | 11-11-2017 om 15:53 |
Eindtijd | 25-11-2017 om 15:53 |
Objectlocatie | Heemskerk, Nederland |