Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Varia |
Periode | 2000 t/m Heden |
Een eeuw Willink. Door Sylvia Willink in samenwerking met Vincent Vlasblom. Een documentaire in boekvorm. Uitgegeven in slipcase met een originele foto. Uitgegeven in een slipcase met een foto. Alle gesigneerd en genummerd. Oplage 100 exemplaren. Dit is nummer 60/100.
192 pagina's. Afmetingen; 35 x 25 cm.
Nieuwstaat!
Objectlocatie | Waalwijk, Nederland |
Starttijd | 14-1-2018 om 20:17 |
Eindtijd | 20-1-2018 om 23:17 |