Jan Latinne - LAATSTE KEER: gesigneerde zeefdruk, Geluksboeket - Verkocht

Jan Latinne - LAATSTE KEER: gesigneerde zeefdruk, Geluksboeket kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Latinne - LAATSTE KEER: gesigneerde zeefdruk, Geluksboeket kopen? Bied vanaf 40!Jan Latinne - LAATSTE KEER: gesigneerde zeefdruk, Geluksboeket kopen? Bied vanaf 40!Jan Latinne - LAATSTE KEER: gesigneerde zeefdruk, Geluksboeket kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Latinne (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99

Zeefdruk van Jan Latinne op 270 grams Arches, 61,5 x 64 cm. Beeldmaat: 50 x 51 cm.

Een kenmerkend werk van Latinne met een veelheid aan kleuren (26 drukgangen).

Titel: Geluksboeket. Met potlood gesigneerd en genummerd, nummer/oplage: 24/99

Het kunstwerk verkeert in uitmuntende staat en is nooit ingelijst geweest.

Jan Latinne is een veelzijdig kunstenaar. Naast schilderijen, zeefdrukken en tekeningen maakt hij ook glasvezelsculpturen. Hij onderhield veel contact met Herman Brood. Zo waren er in 2000 en 2001 exposities met werken van beide kunstenaars.

In de kunst van Jan Latinne wordt je geconfronteerd met een carrousel aan kleur, spel en beweging, waarin je zelf de weg moet zoeken naar de emotie van de kunstenaar. Zijn werk straalt vreugde en enthousiasme uit.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Essen, België
Binnen België € 9,00

Jan Latinne (1936)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  noemezedakunst
20 verkochte items
61.5 cm
64 cm

ObjectlocatieEssen,  België
Starttijd10-6-2018 om 14:50
Eindtijd21-6-2018 om 19:55
Biedingen (2)