Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Een prachtig bosgezicht van de Nederlandse kunstenaar Theo Goedvriend (1879-1969). Heel mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 37,5 cm. x 31,5 cm. Doekmaat: 30 cm. x 24 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. De authenticiteit wordt 100% gegarandeerd door verkoper. Info: www.rkd.nl/goedvriend.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 24-1-2018 om 19:24 |
Eindtijd | 21-3-2018 om 18:03 |