Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Faience Wasmuel - Art deco klokje
Leuk aBelgisch art deco aardewerken klokje met kleurrijk bloemdecoratie. Het uurwerkje werkt niet meer, maar verder is het klokje in prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gemerkt, het merk is alleen wel wat versleten en vaag. Aan de achterzijde staat het modelnummer van het stuk aardewerk.
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 27-12-2017 om 11:23 |
Eindtijd | 3-1-2018 om 11:23 |