Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
Karim Rashid voor Gaia & Gino - Paarse glazen waxinelichthouder "The Gong"
Mooi gestileerd stuk glas ontworpen als waxinelichthouder door Karim Rashid. In prima onbeschadigde conditie, aan de onderzijde gesigneerd en gemerkt.
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 26-5-2018 om 16:09 |
Eindtijd | 7-6-2018 om 22:05 |