Tekeningen / Aquarel Items Nieuw binnen
piet-klaasse-tekening-river-wye-wales-gesigneerd-ingelijst-1977
piet-klaasse-tekening-river-wye-wales-gesigneerd-ingelijst-1977piet-klaasse-tekening-river-wye-wales-gesigneerd-ingelijst-1977piet-klaasse-tekening-river-wye-wales-gesigneerd-ingelijst-1977piet-klaasse-tekening-river-wye-wales-gesigneerd-ingelijst-1977piet-klaasse-tekening-river-wye-wales-gesigneerd-ingelijst-1977piet-klaasse-tekening-river-wye-wales-gesigneerd-ingelijst-1977
Piet Klaasse : Tekening – River Wye, Wales – gesigneerd & ingelijst - 1977
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Amsterdam
1482 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Piet Klaasse 1918 - 2001

Een pentekening uit 1977 van de Nederlandse kunstenaar Piet Klaasse (1918-2001) met een voorstelling van de rivier de Wye in Zuid-Wales.

Gesigneerd, getiteld en ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout.

Afmetingen: Lijst, 45,5 x 60,5 cm. Beeld, 25,5 x 36 cm.

Herkomst: Uit de privé-collectie van de in 2014 overleden Jo Elsendoorn (schrijver en programmeur van het Holland Festival).

Conditie: De tekening is in goede staat. Het papier van de tekening heeft een paar kleine ‘zuurvlekjes’. Het passe-partout is verkleurd en op de hoekpunten van het passe-partout zijn de stukjes tape te zien waarmee de tekening is bevestigd (schijnt enigszins door).

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

INFO OVER DE KUNSTENAAR:

Piet Klaasse (Sloten, 6 september 1918 - Eemnes, 25 november 2001) was een Nederlandse aquarellist, graficus, grafisch ontwerper, illustrator, lithograaf, schilder, tekenaar en tekenleraar. Op het Monterrori Lyceum in Amsterdam heeft hij gewerkt als tekenleraar. Zo was hij de tekenleraar van de op 2 december 2013 overleden Mance Post (illustrator van de Guus Kuijer-kinderboeken).

Opleiding: Akademie van beeldende kunsten (Den Haag) 1937-1940 op advies van Paul Citroen.

Piet Klaasse werkte in Amsterdam en woonde sinds 1964 te Eemnes. Na een korte tijd tekenles te hebben gegeven aan het Montessori Lyceum in Amsterdam gaf Piet Klaasse 34 jaar les aan de Gerrit Rietveld Academie (en haar voorloper) in Amsterdam (van 1947 tot 1981).

Voor de illustraties van Sagen en Legenden van de Lage Landen door Eelke de Jong krijgt hij in 1980 een Gouden Penseel.

Onderwerpen van zijn kunst: figuurvoorstelling, Joods genre, landschap (als genre), oorlog, paardenvoorstelling, portret, musicerende figuren, met name Jazzmusici.

Titel: “River Wye by Monmouth, Zuid-Wales”.

Kunstenaar: Piet Klaasse (1918-2001).

Techniek: Pentekening.

Jaartal: 1977.

Ingelijst: Ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout (zonder glasplaat).

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ZZTEK

€ 25,00

volgend minimum bod:
€25

Starttijd
21-01-18 15:26
Eindtijd
29-01-18 19:26
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 15 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.