Schilderijen Items Nieuw binnen
ype-wenning-olieverf-zandgraverij
ype-wenning-olieverf-zandgraverijype-wenning-olieverf-zandgraverijype-wenning-olieverf-zandgraverijype-wenning-olieverf-zandgraverijype-wenning-olieverf-zandgraverijype-wenning-olieverf-zandgraverij
Ype Wenning - olieverf - Zandgraverij
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Haarlem
1206 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Ype Wenning 1879 - 1959

Karakteristiek olieverf op doek voorstellende een zandgraverij met werklieden en zandschuiten.

Doekmaat 33 x 80 cm. Authentieke inlijsting. Lijstmaat 53 x 99 cm.

Enige niet storende craquelé aanwezig.

€ 475,00

volgend minimum bod:
€475

Starttijd
13-02-18 19:11
Eindtijd
18-02-18 19:11
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Haarlem

Bezorgen met een koerier voor € 50,00

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.