Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Een prachtig bloemstilleven van de Nederlandse kunstenaar Matthijs Hendrik (Theo) Schreuder (1893-1980). Met een goudkleurige lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 60 cm. x 80 cm. Doekmaat: 50 cm. x 70 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden.
Info:
Matthijs Hendrik "Theo" Schreuder geboren te Oegstgeest 1893 en overleden 1980, woonde en werkte in Leiden, sinds 1936 in Oegstgeest.
Leerling van Wim Wijnman en van de Vrije Akademie in Den Haag (aanwijzingen van Jan van Heel)
Schilderde aanvankelijk in de trant van de Haagse School maar later meer in de richting van bijv. Chabot, vnl. Stillevens en Bloemen.
Was lid van Ars Aemula Naturae te Leiden en lid van de Nederlandse Kunstkring.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 3-2-2018 om 10:13 |
Eindtijd | 17-2-2018 om 10:13 |