Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
peter-nagel-lithografie-vlieger
Peter Nagel: Lithografie, Vlieger
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Vesteralen / Varmland N / S
669 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Peter Nagel 1941

Fraaie handgesigneerde lithografie van Peter Nagel.

Kunstenaar: Peter Nagel
Titel: Vlieger
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 20 x 24 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

€ 9,00

volgend minimum bod:
€9

Starttijd
13-01-18 09:04
Eindtijd
27-01-18 19:04
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop wordt alleen verzonden. Afhalen is niet mogelijk.

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 15 euro
Belgie/EU: Pakket: 15 euro

Nederland: In envelop: 5,00 euro
Belgie/EU: In envelop: 5,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.