Bijzondere uitgaves Items Nieuw binnen
frederick-vango-burridge-ets-oxcliffe-marsh
Frederick Vango Burridge - ets - Oxcliffe Marsh
Bijzondere uitgaves
GEPLAATST DOOR
Haarlem
1206 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Frederick Vango Burridge 1869 - 1945

Ets uit september 1900.  Gedateerd in de plaat rechtsonder.

Beeldmaat 19 x 25 cm. Bladmaat 21,5 x 27 cm. Losbladig.

€ 30,00

volgend minimum bod:
€30

Starttijd
13-02-18 19:11
Eindtijd
19-02-18 19:11
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Haarlem

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.