Grafiek - Handgesigneerd Items Nieuw binnen
aart-van-dobbenburgh-litho-sonia
aart-van-dobbenburgh-litho-soniaaart-van-dobbenburgh-litho-soniaaart-van-dobbenburgh-litho-sonia
Aart van Dobbenburgh - litho - Sonia
Grafiek - Handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Haarlem
1206 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Aart van Dobbenburgh 1899 - 1988

Litho chine appliqué uit 1949. Voorstellende Sonia, uit Tolstoi's "oorlog en vrede" 3e deel.

Potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 19 x 12 cm. Bladmaat 45 x 32 cm. Losbladig.

Geannoteerd: Aan Aart van Aart 12 mei 1950.

€ 30,00

volgend minimum bod:
€30

Starttijd
13-02-18 19:12
Eindtijd
20-02-18 19:12
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Haarlem

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.