Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Onbekende kunstenaar:
Fraai gestileerd houtsnijwerk van een vogel. Ik zou het werk graag toekennen aan een Tjipke Visser of Johan Coenraad Altorf, helaas heb ik de kunstenaar van dit mooie beeld niet kunnen achterhalen. Desalniettemin een zeer fraai gesneden beeld. Een must-have voor de liefhebber!
Hoogte: 43 cm
Houtsoort: Onbekend
Unica!
Code: ZZBEE
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Apeldoorn, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Apeldoorn, Nederland |
Starttijd | 6-2-2018 om 19:31 |
Eindtijd | 19-2-2018 om 19:41 |