Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
h-d-schrader-lithografie-elemente-ii
H.D. Schrader: Lithografie, Elemente II
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Vesteralen / Varmland N / S
775 verkochte items

Omschrijving
H.D. Schrader 1945

Fraaie handgesigneerde lithografie van H.D. Schrader.

Kunstenaar: H.D. Schrader
Titel: Elemente II
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Verkocht

Starttijd
20-01-18 09:42
Eindtijd
24-01-18 09:42
Aantal biedingen
1

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop wordt alleen verzonden. Afhalen is niet mogelijk.

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 15 euro
Belgie/EU: Pakket: 15 euro

Nederland: In envelop: 5,00 euro
Belgie/EU: In envelop: 5,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.