Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie handgesigneerde lithografie van H.D. Schrader.
Kunstenaar: H.D. Schrader
Titel: Elemente II
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Starttijd | 20-1-2018 om 9:42 |
Eindtijd | 24-1-2018 om 9:47 |