Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
JOSEPH BRUYN 1950-2005
TITEL - ALIENS
LITHO OP DIK PAPIER IN DE MAAT 50 X 65 CM
GESIGNEERD MET POTLOOD EN GENUMMERD ONDER
ZONDER LIJST
jaar 1984
VERZENDKOSTEN KUNNEN GECOMINEERD WORDEN MET MEERDERE WERKEN VAN
DEZE KUNSTENAAR
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 10-2-2018 om 20:51 |
Eindtijd | 18-2-2018 om 20:56 |