Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Litho door Piet Klaasse
Voorstelling van vier kippen op stok
Losbladig, beeldmaat 35x45
Drukgesigneerd en gedateerd r.o. in de druk 'Piet Klaasse '67'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 11-1-2018 om 12:35 |
Eindtijd | 25-1-2018 om 20:35 |