Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Puntgave en heldere blauwe vaas naar ontwerp van Willem Noyens uit de jaren '90 voorzien van optische banen.
De vaas heeft een hoogte van 21 Cm en een diameter van 10 Cm.
Op de standring is de vaas gesigneerd met WN, zoals te zien is op foto 5.
De vaas weegt 520 gram en wordt goed ingepakt aangetekend verzonden.
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 11-1-2018 om 20:07 |
Eindtijd | 25-1-2018 om 20:07 |