Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door Chris Snijders
Voorstelling van een molen bij Vaals aan de rivier
Losbladig, beeldmaat 23x29, bladmaat 34x39
Gesigneerd in potlood r.o. 'CSnijders', getiteld in potlood l.o. 'Limburg Vaals'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 12-1-2018 om 13:20 |
Eindtijd | 26-1-2018 om 14:25 |