Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
jan-campfens-ets-biljard-speler
Jan Campfens-Ets-Biljard Speler
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Weesp Nederland
50 verkochte items

Omschrijving
Jan Campfens 1940

Jan Campfers - Biljard Speler
Techniek: Ets
Maat Blad: 44 cm x 28,5 cm
Zie afbeeldingen voor juiste indruk.
Het werk heeft aan rand wat foxing

Verkocht

Starttijd
12-01-18 13:42
Eindtijd
19-01-18 20:42
Aantal biedingen
6

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop wordt alleen verzonden. Afhalen is niet mogelijk.

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket 2Kg - 5Kg: 28,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.