Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
onbekende-kunstenaar-inkt-op-papier-4-mappen-met-der-glücklose-engel
onbekende-kunstenaar-inkt-op-papier-4-mappen-met-der-glücklose-engelonbekende-kunstenaar-inkt-op-papier-4-mappen-met-der-glücklose-engelonbekende-kunstenaar-inkt-op-papier-4-mappen-met-der-glücklose-engelonbekende-kunstenaar-inkt-op-papier-4-mappen-met-der-glücklose-engelonbekende-kunstenaar-inkt-op-papier-4-mappen-met-der-glücklose-engelonbekende-kunstenaar-inkt-op-papier-4-mappen-met-der-glücklose-engel
Onbekende Kunstenaar-Inkt op Papier-4 mappen met Der Glücklose Engel
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Weesp Nederland
50 verkochte items

Omschrijving
ONBEKENDE KUNSTENAAR

Onbekende Duitse Kunstenaar-Inkt op Papier-4 mappen met Engelen

Elke Map bevat 1 Afbeelding- Inkt op papier

Afmeting map 31 cm x 48 cm

Afmeting blad 31 cm x 48 cm

Map 1: Der Glücklose Engel -Blatt 2 maat afbeelding 24 x 18 cm -1997

Map 2: Figur mit Engel - Blatt 1 maat afbeelding 30 x 21 cm -1997

Map 3:Der Glücklose Engel -Blatt 7 maat afbeelding 22 x 18 cm -1998

Map 4:Der Glücklose Engel -Blatt 3- maat afbeelding 26 x 25 cm -1997

Zie afbeeldingen voor juiste indruk.
Het werk bevindt zich in prima staat

Verkocht

Starttijd
12-01-18 14:05
Eindtijd
19-01-18 21:05
Aantal biedingen
10

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop wordt alleen verzonden. Afhalen is niet mogelijk.

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket 2Kg - 5Kg: 28,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.