Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981. Afmetingen blad incl. tekstblad: H59 x b120 cm. Afmetingen etsblad: H59 x b60 cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in zeer goede staat.
ZZAL
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 17-2-2018 om 22:13 |
Eindtijd | 22-2-2018 om 21:13 |