Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Prachtig Hortensia stilleven van Jos Schreurs,
olieverf op doek,1995,
afmetingen: 78cmX68cm/ 61cmX50cm,
het werk is in perfecte staat,
prachtig geschilderd met dolphyn techniek,
zeer gedetailleerd,prachtig kleurenspel,en zeer realistische weergave,
mooi ingelijst in een bronskleurige massieve kader,
de foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving,
word aangetekend en verzekerd verzonden.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Borgerhout, België |
Objectlocatie | Borgerhout, België |
Starttijd | 13-1-2018 om 0:37 |
Eindtijd | 17-1-2018 om 20:42 |