Schilderijen Items Nieuw binnen
jos-schreurs-1995-stilleven
jos-schreurs-1995-stillevenjos-schreurs-1995-stillevenjos-schreurs-1995-stillevenjos-schreurs-1995-stillevenjos-schreurs-1995-stillevenjos-schreurs-1995-stilleven
Jos Schreurs - 1995 - stilleven
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
borgerhout België
48 verkochte items

Omschrijving
ONBEKENDE KUNSTENAAR

Prachtig Hortensia stilleven van Jos Schreurs,

olieverf op doek,1995,

afmetingen: 78cmX68cm/ 61cmX50cm,

het werk is in perfecte staat,

prachtig geschilderd met dolphyn techniek,

zeer gedetailleerd,prachtig kleurenspel,en zeer realistische weergave,

mooi ingelijst in een bronskleurige massieve kader,

de foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving,

word aangetekend en verzekerd verzonden.

Verkocht

Starttijd
13-01-18 00:37
Eindtijd
17-01-18 20:42
Aantal biedingen
12

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in borgerhout

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Belgie: Pakket 10Kg - 30Kg: 12,00 euro
Nederland/EU: Pakket 1 Kg - 10 Kg: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 5Kg - 10 Kg: 65,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.