Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Fotografie |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Kunstenaars; Gilbert & George
Titel; Planed
Techniek: 9 Pigmentdrukken
Formaat; 19 x 23 cm per stuk
De fotos kunnen zelf gemonteerd worden tot het bedoelde negenluik
In mei 2007 was het kunstenaarsduo Gilbert & George onderwerp van een BBC documentaire. Na afloop van het programma werd
gedurende achtenveertig uur via de websites van BBC en (dagblad) The guardian een kunstwerk als 'free download' beschikbaar gesteld.
De download besond uit negen beelden die naar wens geprint konden worden tot een 'negenluik'.
De fotos gezamenlijk vormen een glas-in-lood motief.
Op deze ongebruikelijke wijze wilden Gilbert & George kunst verspreiden via internet.
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 19-1-2018 om 8:23 |
Eindtijd | 26-1-2018 om 8:23 |