Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze droge naald uit ca. 1908 is opgenomen in een verzamelaarspassepartout met nummer 469. Beeldafmeting 16.5 x 11.5 cm. Blad 32.5 x 25 cm.Gesigneerd met potlood r.o. en monogram in de plaat l.o. Mooi werk met nauwelijks foxing. Geschept papier.
Verzendkosten 10 euro.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roermond, Nederland |
Objectlocatie | Roermond, Nederland |
Starttijd | 24-4-2018 om 12:25 |
Eindtijd | 1-7-2018 om 8:12 |