Paul Citroen - Palet, de originele uitgave uit 1931! plus: de kunstcollectie van Citroen
Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
Uitstekend ontworpen Mid Century modern kunsstof poederdoos met prachtig logo Typografie en wapen Riga uit de voormalige Sovjet Unie.
Design is werkelijk prachtig. Een absolute 'must have' voor de verzamelaar.
Lengte ca.
Breedte ca.
Hoogte ca.
We verzenden internationaal met een extra veilige Track & trace service
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Luyksgestel, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Luyksgestel, Nederland |
Starttijd | 26-1-2018 om 15:39 |
Eindtijd | 30-1-2018 om 15:39 |