Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Heidelandschapje met zandverstuiving
Gesigneerd Frans de Nocker (1884 - 1955)
Gesigneerd rechts onder
Aquarel
Afmeting: 24 x 15 cm.
Met originele lijst: 37 x 29 cm.
Een mooi frisse aquarel
Francois Pierre Emille de Nocker
Den Haag 05-07-1884 - Leiden 08-12=1955
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bennekom, Nederland |
Objectlocatie | Bennekom, Nederland |
Starttijd | 28-1-2018 om 16:22 |
Eindtijd | 4-2-2018 om 16:22 |