Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Gilbert & George.
Fraaie gezeefdrukte papieren waaier.
Multiple.
Titel: Death after life.
Jaar: 1987.
Afmetingen: 23 x 42 cm.
Conditie: In nieuwstaat.
Verzending door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 17-2-2018 om 16:10 |
Eindtijd | 23-2-2018 om 21:10 |