Type | Tekening / Aquarel |
Goede conditie - gelijst
Gesigneerd : C. v. Lamsweerde [Clemens Antonius Carolus Alphonsus Maria, Baron van Lamsweerde (Arnhem,1897-1972,Bloemendaal)]
schilder, aquarellist, tekenaar, pentekenaar, pastellist
Kreeg les van : Garf, Salomon ; Hens, J. ; Moree, Gerrit de ; Rovers, Jos
Onderwerpen : diervoorstelling (genre), portret, figuurvoorstelling, figuurvoorstelling, stilleven, landschap (als genre)
Materiaal/techniek : waterverf, krijt, olieverf
Scheen , Jacobs 1993 , Scharten 1996 , Jacobs 2000
Aquarel : 26 x 36 cm
Lijst : 38 x 48 cm
Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden.
Starttijd | 24-1-2018 om 12:17 |
Eindtijd | 4-2-2018 om 19:17 |
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |