Piet van Wijngaerdt - Chrysanten met rood fluweel
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Karakteristiek landschapje van Floris Jespers. Houtskool of zwart pastelkrijt op dik papier, met potlood gesigneerd, in passe-partout. In goede conditie; het papier is vergeeld, en het passe-partout is niet top. Blad kan waarschijnlijk redelijk makkelijk uit passe-partout gehaald, en opnieuw ingekaderd, worden.
Afmetingen: 35cm x 26cm (incl. passe-partout), 24cm x 16cm (blad)
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 9-5-2018 om 21:19 |
Eindtijd | 27-7-2018 om 19:49 |