Antoine Mortier - Petit Métaphore
Anton Pieck - gesigneerd boek "De kleine Nering" & extra uitgave Frans Hals Museum
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Staffel Limburg - Twee Duitse art nouveau aardewerken vaasjes met floraal decor. Mooie set vaasjes, een vaasje een chip aan de bovenzijde en de ander een fleebite welke is ingekleurd. Aan de onderzijde gemerkt.
Afmetingen; 19 cm hoog en 9 cm in diameter
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 18-3-2018 om 11:13 |
Eindtijd | 1-4-2018 om 12:13 |