Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 48.5 x 42 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 6300 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Wordt voor de laatste keer aangeboden!
Zeer elegante bronzen beeld.
Titel: Femme nu en feuillage (naakte vrouw in gebladerte).
Gesigneerd: op bovenkant sokkel.
Jaartal: circa 2000.
Afmeting: 48,5cm x 42cm, sokkel (diameter 14cm; 1,5cm hoog) inbegrepen.
Gewicht: 6,3kg.
Conditie: in zeer goede staat.
Afhankelijk van belichting varieert de mooie kleur. Zie verschil op foto’s binnen en buiten.
Wordt gratis en persoonlijk bezorgd in België en Nederland.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Houthalen-oost, België | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Houthalen-Oost, België |
Starttijd | 28-1-2019 om 19:55 |
Eindtijd | 10-2-2019 om 10:10 |