Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
herman-brood-gesigneerde-zeefdruk-als-ik-jou-niet-had-valentijnsaanbieding
herman-brood-gesigneerde-zeefdruk-als-ik-jou-niet-had-valentijnsaanbiedingherman-brood-gesigneerde-zeefdruk-als-ik-jou-niet-had-valentijnsaanbieding
Herman Brood, gesigneerde zeefdruk,'Als ik jou niet had' (VALENTIJNSAANBIEDING!)
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Woudrichem Nederland
165 verkochte items

Omschrijving
Herman Brood 1946 - 2001

Één van de meest populaire zeefdrukken van Herman brood in nieuwstaat.

Fantastische cadeau voor uw geliefde met Valentijnsdag!!

Handgesigneerd met viltstift en met potlood genummerd.

Afmeting van het geheel is 60x50cm.

Afgelopen
€ 329,00

Starttijd
09-02-18 11:46
Eindtijd
13-02-18 19:46
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Woudrichem

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.