Schilderijen Items aflopend
bert-egbert-exel-olieverf-doek-1980-2-verlaten-terrasstoelen
bert-egbert-exel-olieverf-doek-1980-2-verlaten-terrasstoelenbert-egbert-exel-olieverf-doek-1980-2-verlaten-terrasstoelen
Bert (Egbert) Exel, olieverf-doek, 1980, 2 verlaten terrasstoelen
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Heerenveen Nederland
10 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
ONBEKENDE KUNSTENAAR

Bert (Egbert) Exel

(RKD link: https://rkd.nl/explore/artists/26930 )

Olieverf op doek

2 verlaten terrasstoelen

R.o gesigneerd Exel '80

Doekmaat: 60 x 80 cm

2 kleine oppervlakkige beschadigingen rechts boven aan de rand, zie foto 3

€ 100,00

volgend minimum bod:
€100

Starttijd
15-02-18 19:12
Eindtijd
19-02-18 20:12
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Heerenveen

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket tot 2 KG: 21,50 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.