Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Kunstenaar: Corry Ammerlaan
Titel: Zonder Titel
Jaar: Onbekend
Techniek: Verbronsd beeld
Afmeting (Sokkel): 6,5 x 5 x 5 cm
Afmeting (Totaal incl. Sokkel): 22,5 x 13,5 x 5 cm
Signatuur: Relief aan de voet van het beeldwerk gesigneerd
Staat: Goed
Opmerkingen:
Kleine voorstudie in goede staat van Corry Ammerlaan. De sokkel is licht beschadigd met kleine (1-2mm) afgebroken stukjes aan de randen en een duidelijk zichtbare sticker. Het werk is in reliëf gesigneerd.
In verband met de kwetsbaarheid van het werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel.
ZZBEE
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 12-2-2018 om 14:49 |
Eindtijd | 19-2-2018 om 19:49 |