Design Items aflopend
afra-alessi-draadmetalen-fruitmandje-met-gelakt-houten-bodem
Afra Alessi - Draadmetalen fruitmandje met gelakt houten bodem
Design
Kunstenaar
GEPLAATST DOOR
Gouda
479 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving

Afra Alessi - Draadmetalen fruitmandje met gelakt houten bodem. In prima conditie, alleen een klein deukje aan de bovenzijde van het hout. Niet gemerkt.

Afmetingen; 6,5 cm hoog en 25 cm in diameter

€ 1,00

volgend minimum bod:
€1

Starttijd
13-02-18 16:34
Eindtijd
24-02-18 16:34
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Gouda

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket tot 2 KG: 21,50 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.